Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Dnia 12 grudnia odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem przewodnim spotkania były Indie, którego inspiracją było niedawne spotkanie z Jarosławem Kretem. Znany  prezenter jest autorem Książki "Moje Indie". Przemierzył kraj, mieszkał w prawdziwej, indyjskiej rodzinie, długo pozostawał w romantycznym związku z indyjską aktorką... Kret pasjonująco i z entuzjazmem opisuje tamtejszą codzienność, oryginalne święta, w których uczestniczył, przybliża dawne legendy, snuje anegdoty. Książkę ilustrują fotografie, zrobione przez samego autora. Ciekawym dodatkiem do spotkania były opowieści i zdjęcia jednej z Klubowiczek, która niedawno odbyła podróż do Indii.

 Następne spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2014 r. o godz. 10:30 w Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie. Podczas spotkania omawiana będzie głośna książka Agaty Tuszyńskiej "Oskarżona: Wiera Gran"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.