W Jankowicach w dniach od 2 do 4 grudnia 2014 można było obejrzeć wystawę rękodzieła. Swoje prace wystawili:
Urszula Szłapa - malowane tkaniny, wyroby filcowane, choinki z drewnianej kory,
Aleksandra Piech - stroiki świąteczne z materiałów naturalnych,
Barbara Moń - szydełkowe serwetki, aniołki, gwiazdki, bombki,
Maryla Mazur - serwetki , obrusy, bombki, gwiazdki, parasolki, wachlarze, wykonane na drutach i szydełkiem,
Wiesława Cichy - szydełkowe bałwanki, serwetki, ozdoby choinkowe,
Małgorzata Utrata - biżuteria
Barbara i Andrzej Maroszek - wiklina papierowa ( koszyczki, gwiazdki, aniołki, bałwanki, opakowania prezentowe), szydełkowane czapeczki, szaliki, buciki dla dzieci)
Anna Pośpiech - biżuteria,
Barbara Szweda - decupage ( bombki, kasetki, kartki świąteczne, akcesoria ozdobne),
Zofia Malcharek - prace szydełkowe, koronki frywolitki, decoupage,
Bożena Rokita - ręcznie szyte maskotki, lalki, ozdoby świąteczne,
Wojciech Gielata - witraże (lampy, ozdobne pudełka, świeczniki, serwetniki )
Halina Kloc - malowane obrazy olejne
Barbara Stryjnak - biżuteria, ozdoby filcowane,
Zofia i Maria Siwy - ręcznie szyta biżuteria z lnu, woreczki zapachowe, ilustrowane książki przez Zosię
Marta Pniok - haft krzyżykowy, haft plaski , richelie (obrazy, serwetki, bieżniki),
Anna Ganzel - malowane anioły na desce.
Wystawę obejrzało około 387 osób.
Na zakończenie wystawy twórcy otrzymali kwiaty i podziękowania.
Wystawę Filia Jankowice przygotowała przy współudziale z Radą Solecką Jankowic i OSP Jankowice.

Więcej zdjęć w Galerii.