Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Włączając się obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę odbyły się dzisiaj dwa spotkania, które zapoczątkowały cykl spotkań z grupą Słoneczników i Dzwoneczków pod tytułem „Spotkania z legendą”. Celem naszego działania jest rozwijanie wśród dzieci tożsamości i wspólnoty narodowej, pogłębienie wiadomości na temat naszego kraju oraz miejscowości. Przedszkolaki z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchały legend warszawskich o Złotej kaczce, Warszawskiej syrence oraz Warsie i Sawie, o czym świadczyła na koniec doskonała znajomość tekstu. Spotkania upłynęły w ciepłej i miłej atmosferze.

Dzisiejszy poranek był pełen niespodzianek. Gośćmi Biblioteki była grupa "Dzwoneczki" z naszego przedszkola, która zapoczątkowała cykl spotkań w Bibliotece w nowym roku szkolnym. Nowy kolega, nowa koleżanka, krótka pogadanka no i oczywiście głośna czytanka to wszystko działo się w Bibliotece wtorkowego ranka. Do zobaczenia Dzwoneczki.

 

To był dla nas cenny czas dziękujemy wszyscy wraz  Tym miłym akcentem dzisiejszego spotkania grupa "Dzwoneczki" podziękowała za cykliczne spotkania z książką w Bibliotece oraz spotkania z wróżką w przedszkolu. Opowiadanie o rezolutnej kotce Koci i jej przyjaciołach pozwoliło dzieciom odkrywać świat i uczyć się poruszać w codziennym życiu. Potem był już tylko czas na zabawę, przeglądanie książeczek i chwilę relaksu w Bibliotece. Dziękuję wszystkim za tak ciepłe i miłe spotkania i do zobaczenia we wrześniu.

 

Informujemy, że Filia Ćwiklice będzie nieczynna w dniach:

13 - 14 września 2018r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Z okazji XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Bibliotekę odwiedziła dziś grupa "NIEZAPOMINAJKI". Dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z Biblioteką Publiczną, dlatego też zapoznały się z regulaminem korzystania, rodzajem księgozbioru oraz wachlarzem zajęć, jaki Biblioteka oferuje. Krótka pogadanka o nowinkach bibliotecznych oraz o poszanowaniu książek, następnie głośne czytanie baśni o Królewnie Śnieżce i oczywiście chwila relaksu to wszystko złożyło się na cudowne spotkanie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.