Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich grupa Dzwoneczków odwiedziła dziś Bibliotekę Publiczną, aby uczcić to święto. Dzieci wysłuchały opowiadania "Przygody z zagrody", poznały małą dziewczynkę Agnieszkę, która przyjeżdża z miasta z wizytą do cioci i wujka na wieś. Była to podróż pełna przygód i niespodzianek. Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście swobodnego przeglądania książeczek, na co najmłodsi już z niecierpliwością oczekiwali. Czas spędzony z książką powinien kojarzyć się dzieciom przede wszystkim z przyjemnością, szczęśliwą chwilą i Biblioteka w Ćwiklicach stara się być tego dowodem.

 

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich grupa Dzwoneczków odwiedziła dziś Bibliotekę Publiczną, aby uczcić to święto.

 

Czytaj więcej: Światowy Dzień Książki

Przypominam, iż Biblioteka w Ćwiklicach nieustannie prowadzi ważną inicjatywę ukierunkowaną na potrzeby ludzi starszych, chorych i niepełnosprawnych, którzy lubią czytać, lecz nie mogą odwiedzić Biblioteki osobiście.

W takiej sytuacji jest możliwość zamówienia książki przez telefon i bibliotekarz po uprzednim umówieniu się z czytelnikiem bezpłatnie dowozi potrzebne materiały do domu.

Kontakt telefoniczny w godzinach pracy Biblioteki: (32)448-22–66

PONIEDZIAŁEK 9.00 – 15.00

WTOREK 10.00 – 15.00

ŚRODA 12.00 – 18.00

CZWARTEK 12.00- 18.00

PIĄTEK 12.00 – 18.00

 

 

Dzisiejszego rana historia to była niesłychana, bo zając ugryzł bociana! Grupa Bratki poczuła wiosenne kwiatki, zajączek chuchnął w łapki i zbudził dwie żabki. 
Grzeje słońce - zachęcał zajączek, stopił się bałwanek, wszak był tak ciepły poranek.
W tak miłej, ciepłej atmosferze upłynęło dziś spotkanie z wróżką w grupie Bratków w oddziale pozamiejscowym Przedszkola Publicznego w Rudołtowicach.

Biblioteka w Ćwiklicach od stycznia bieżącego roku prowadzi zautomatyzowaną obsługę czytelników. Wszystkie opisy katalogowe książek znajdują się w systemie bibliotecznym Prolib, dzięki któremu mając dostęp do Internetu czytelnicy mają możliwość przedłużania, zamawiania, rezerwowania zbiorów jak również sprawdzania swojego stanu konta przez swoje internetowe konto czytelnika. W katalogu on-line po wyszukaniu np. tytułu można sprawdzić czy i gdzie jest dana książka aktualnie dostępna. Na prośbę czytelników sprowadzamy książki z innych Bibliotek w ramach wypożyczeń międzybibliotecznych.

O dodatkowe informacje zapytaj osobiście w Bibliotece lub telefonicznie 32/448-22-66

Katalog znajduje się na stronie http://www.biblioteka.pszczyna.pl

Zachęcam do korzystania. W razie pytań służę pomocą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.