A- A A+
Kolejne artystyczne wakacje za nami.

W lokalu biblioteki w Jankowicach 15 dzieci  brało udział w artystycznych zajęciach prowadzonych przez p. Barbarę Stryjniak.
Z Budżetu Obywatelskiego Gminy Pszczyna zostały zakupione regały do Filii Jankowice, serdecznie dziękuję za poparcie wniosku czytelnikom i sympatykom biblioteki.

Dziękuję Klubowi Sportowemu ZNICZ w Jankowicach za położenie nowej podłogi w lokalu biblioteki.

Inwestycje te w dużym stopniu wpłynęły na estetykę i funkcjonalność lokalu.

 

Filia Jankowice była organizatorem artystycznych ferii dla 20 dzieci.

Zajęcia prowadziła p. Barbara Stryjniak. Codziennie dzieci poznawały nowe umiejętności.

Czytaj więcej: Artystyczne Ferie 2016

Informujemy, że Filia MPBP w Jankowicach będzie nieczynna do 10 maja 2016r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie filia Jankowice i Szkoła Podstawowa nr 15 w Jankowicach wzięły udział w projekcie Fundacji Orange z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Wszyscy wychowawcy klas otrzymali plakaty z 10 zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci zapoznały się z tymi zasadami i zostały zaproszone do udziału w konkursie plastycznym. W Szkole Podstawowej w Jankowicach  9 lutego 2016 roku odbyło się spotkanie wszystkich uczniów z przedstawicielkami Fundacji Orange – Beatą Dudek i Katarzyną Szafarz. Dzieci  w trzech grupach wiekowych poznały zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Spotkanie rozpoczęła  Pani Dyrektor Agnieszka Kowalik-Stania.

Czytaj więcej: Dzień Bezpiecznego Internetu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.