Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W dniu 13.12 filie biblioteczne nr 3 i nr 6 odwiedziły grupę maluszków w żłobku miejskim.Dla maluchów wybrano wierszyki o tematyce zimowej i świątecznej. Dzieci przy pomocy pań ustroiły również choinkę w kolorowe ozdoby.

W dniu 15.XI. na zaproszenie żłobka "Troskliwe Misie" filie biblioteczne nr 3 i nr 6 odwiedziły dzieci. Przygotowano dla nich krótkie wierszyki, opowiadania, zgadywanki oraz książki kreatywno-edukacyjne, zachęcające dzieci oraz dorosłych do wspólnej zabawy i nauki "Zabawa w oczka", "Naciśnij mnie". Na koniec zajęć było wspólne śpiewanie piosenek.

 

W okresie wakacji letnich dla dzieci, które nie wyjechały na wakacje filie biblioteczne nr 3 i nr 6 zorganizowały warsztaty plastyczne. Dzieci malowały farbami, z rolek po papierze tworzyły zwierzątka, budowle. Z koralików pyssla powstały kolorowe podstawki. Dzieci projektowały modę gazetową na papierowych modelach. Powstały również piękne obrazy malowane farbami na szkle. W zajęciach wzięło udział 27 dzieci.

 

Od 30 października 2017r. zmianie ulegną godziny wypożyczeń w Filii nr 3 (Pszczyna, ul. Bednorza 1).

 

Poniedziałek:

9:00 – 15:00

Wtorek:

9:00 – 15:00

Środa:

-

Czwartek:

9:00 – 17:00

Piątek:

9:00 – 17:00

W Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom bibliotekę odwiedziła grupa maluszków z sąsiadującego żłobka "Mali Giganci. Dzieci słuchały wierszyków, wyliczanek , oglądały kolorowe obrazki w książeczkach.Są to cykliczne spotkania z bajką raz w miesiącu. Dzieci poznają świat baśni i bajek oraz zapoznają się z biblioteką od najmłodszych lat

 

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Filia Biblioteczna nr 3 i nr 6 zaprosiła do biblioteki grupę przedszkolaków. Tematem przewodnim spotkania było ulubione zwierzątko dzieci -kotek. Literatura dziecięca dostarcza sporo opowiadań i wierszy o kotach. Dzieciom czytano o kotce Kici, która wybrała się z przyjaciółmi na piknik,o poszukiwaniu mleka dla kotka. Dzieci zobaczyły również w teatrzyku Kamishibai opowieść o samolubnej kotce Milusi. Maluchy samodzielnie wykonały również kotki z papierowych rolek oraz gazet, które zabrały ze sobą.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.