Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W dniu 18.06.Filię biblioteczną nr 6 odwiedziła grupa maluchów z sąsiadującego żłobka. Dla dzieci przygotowano bajki w formie obrazkowej w teatrzyku Kamishibai  "Groszki " i "Rower Walentynki". Przeczytano krótkie bajeczki o Czerwonym kapturku i liskach. Dzieci odpowiadały na zagadki .Maluchy wraz z paniami zwiedziły całą bibliotekę oraz salę komputerową, którą były zachwycone.

W maju obchodzimy XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Z tej okazji filia nr 3 gościła u siebie pensjonariuszy DPS w Pszczynie. Przygotowano dla nich wspomnienia o Janie Pawle II. Czytano fragmenty książki J. Krzyżanek "Jan Paweł II czyli jak Karolek został papieżem", wybrane cytaty z książek "Nie lękajcie się", "O przebaczaniu". Goście oglądali fotografie i wystawione książki o papieżu, słuchali jego ulubionych pieśni z komputera. Udział wzięło 15 osób z opiekunami. Zostali poczęstowani ciastkami i sokiem.

 

W Ogólnopolskim Tygodniu czytania dzieciom oraz zbliżających się wakacji bibliotekę odwiedziła grupka maluszków z ochronki.Bibliotekarka odwiedza dzieci raz w miesiącu ( 2 grupy) czytając i zabawiając dzieci w ramach cyklicznych spotkań" Cała Polska czyta dzieciom". W bibliotece dzieci wysłuchały baśni o Jasiu i Małgosi, śpiącej królewnie i Kopciuszku.Rysowały zwierzęta wg wzorów, zobaczyły również trochę  starych klasycznych bajek w komputerze.Dzieci z panią zaprosiły bibliotekarkę na następne spotkanie we wrześniu już w ochronce.

Informujemy, że z powodu remontu Filia nr 3 (Pszczyna, ul. Bednorza 1)

będzie nieczynna od 23 marca do 10 kwietnia 2015r.

Za utrudnienia przepraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.