Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W czasie ferii zimowych Filie biblioteczne nr 3 i nr 6 przygotowały dla najmłodszych czytelników sporo atrakcji. Trzy razy w tygodniu (poniedziałek,wtorek i czwartek) odbywały się zajęcia plastyczne. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem koralików Pyssla,  gier planszowych i kartek walentynkowych. Rozwiązywały łamigłówki i tworzyły kwiaty z krepiny. Z zainteresowaniem wysłuchały również historyjki w teatrzyku Kamishibai. W zajęciach uczestniczyło ok.33 dzieci.

 

10 lutego w Filii bibliotecznej nr 6 w czasie trwania ferii zimowych zorganizowano dla dzieci bal przebierańców. Była świetna oprawa muzyczna dostosowana dla dzieci. W czasie trwania zabawy przygotowano również konkursy zręcznościowe, zagadki, oraz słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy balu - 25 dzieci oraz rodzice świetnie się bawili. Zabawa była bardzo udana. Zabawę współorganizowały bibliotekarki z Filii nr 3 oraz Filii nr 6.


 

 

Filie biblioteczne nr 3 i nr 6 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zorganizowały spotkanie, na którym dzieci zobaczyły  kilka kreskówek z cyklu "Owce w sieci". Celem tych kreskówek jest edukacja najmłodszych na temat zagrożeń związanych z korzystaniem przez dzieci z internetu, telefonów komórkowych oraz innych nowych technologii.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.