A- A A+

10 lutego w Filii bibliotecznej nr 6 w czasie trwania ferii zimowych zorganizowano dla dzieci bal przebierańców. Była świetna oprawa muzyczna dostosowana dla dzieci. W czasie trwania zabawy przygotowano również konkursy zręcznościowe, zagadki, oraz słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy balu - 25 dzieci oraz rodzice świetnie się bawili. Zabawa była bardzo udana. Zabawę współorganizowały bibliotekarki z Filii nr 3 oraz Filii nr 6.


 

Filie biblioteczne nr 3 i nr 6 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zorganizowały spotkanie, na którym dzieci zobaczyły  kilka kreskówek z cyklu "Owce w sieci". Celem tych kreskówek jest edukacja najmłodszych na temat zagrożeń związanych z korzystaniem przez dzieci z internetu, telefonów komórkowych oraz innych nowych technologii.

 

 

 

W okresie letnich wakacji filie biblioteczne nr 3 i nr 6 dla swoich najmłodszych czytelników zorganizowały w bibliotece na osiedlu Piastów zajęcia plastyczne oraz warsztaty manualne. Z masy solnej dzieci tworzyły pomysłowe figurki. Z koralików pyssla powstały broszki, zwierzątka ,podstawki i inne cuda. Dzieci malowały, kolorowały, grały w gry edukacyjne.W zajęciach wzięło udział ok. 60-cioro dzieci. Dzieci spędziły czas w miłej i wesołej atmosferze.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.