Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W okresie ferii zimowych Filie biblioteczne nr 3 i nr 6 przygotowały dla najmłodszych czytelników sporo atrakcji. Dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) odbywały się zajęcia plastyczne. Dzieci tworzyły figurki z masy solnej, malowały farbami, grały w gry planszowe, rozwiązywały łamigłówki, uczestniczyły w kursie FunEnglish. Z zainteresowaniem zobaczyły również historyjki w teatrzyku Kamishibai. W zajęciach uczestniczyło ok 30 dzieci.

 

FERIE W BIBLIOTECE

 

 Filie nr 3 i nr 6 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej  w Pszczynie zapraszają wszystkie dzieci do udziału w zajęciach.

Wtorek   1400 – 1600       Czwartek  900 - 1100

Dla najmłodszych przewidziano między innymi gry i zabawy edukacyjne,  gry planszowe, zajęcia plastyczne (barwny świat pasteli), tworzenie figurek z masy solnej, teatrzyk Kamishibai.                                        

 Na zakończenie 30 stycznia 2014 roku  bal przebierańców dla dzieci.   

      

 Zapraszamy  Biblioteka Filia nr 6 Pszczyna ul. K. Wielkiego 5

 

W okresie wakacji letnich filie biblioteczne nr 3 i nr 6 dla swoich najmłodszych czytelników zorganizowały w bibliotece na osiedlu Piastów zajęcia plastyczne połączone z warsztatami manualnymi (tworzenie biżuterii, filcowanie na mokro). W miesiącu lipcu dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) dzieci malowały, kolorowały, lepiły,wykonywały figurki z masy solnej, zrobiły sobie piękne korale, bransoletki oraz broszki z wełny czesankowej. Dzieci wysłuchały również baśni, rozwiązały krzyżówkę oraz uczyły się angielskiego w trwającym kursie " FunEnglish". W zajęciach wakacyjnych wzięło udział ok 60-cioro dzieci.

Rok 2013 został ogłoszony Rokiem Tuwima.Filia nr 3 postanowiła również uświetnić i przybliżyć postać wybitnego poety pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie.Licznie zgromadzeni zobaczyli prezentację multimedialną ukazującą życiorys Juliana Tuwima.Wysłuchali wierszy pełnych magii i humoru.Wesołe i niezapomniane rymy powodowały dobry humor i wesoły nastrój.Czytano również fragmenty książki A. Frączek "O Rany Julek",niezapomniane pomysły i psikusy małego Julka.Pensjonariusze włączali się bardzo aktywnie czytali wiersze, rozwiązywali krzyżówkę, odgadywali piosenki do których słowa napisał poeta m in. "Tomaszów" Ewy Demarczyk, "Wspomnienie" Czesława Niemena. Wszystkim udzielił się miły nostalgiczny nastrój.

       Filie nr 3 i nr 6 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej  w Pszczynie zapraszają wszystkie dzieci do udziału w zajęciach wakacyjnych od 02 do 26.07.2013r.

Wtorek   1500 – 1700

Czwartek  900 - 1100

 Dla najmłodszych przewidziano między innymi gry i zabawy edukacyjne,  gry planszowe, głośne czytanie bajek, zajęcia plastyczne ,warsztaty tworzenia biżuterii, zabawy ruchowe.

 

Zapraszamy  Biblioteka Filia nr 6 Pszczyna ul. K. Wielkiego 5

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.