Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 5 w Pszczynie, dnia 13 września (czwartek) będzie czynna do 15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 września 2018r. Filia nr 5 (Pszczyna, ul. Staromiejska 43) będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

 Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia nr 5 ul. Staromiejska 43, 43-200 Pszczyna ogłasza konkurs plastyczny pt. „Mój Święty Mikołaj”

 Prace wykonane w dowolnej formie plastycznej proszę dostarczyć do siedziby filii w godzinach otwarcia lub przysłać na adres: Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna, z dopiskiem konkurs plastyczny Filia nr 5.

Termin nadesłania prac mija 11-12-2017.

 Tematyka konkursu:

Zadaniem uczestników jest przedstawienie Świętego Mikołaja w dowolny sposób w formie pracy plastycznej. Prace mogą być malowane, rysowane, wyklejane itd. Na odwrocie pracy proszę o umieszczenie: imienia i nazwiska, wieku wykonawcy oraz numeru telefonu bądź adresu e-mail.

Postanowienia końcowe:

1)      Wyniki konkursu zawierające imię i nazwisko zwycięzcy oraz zdjęcie wygranej pracy będą umieszczone na stronie Filii.

2)      Zwycięzca o wynikach zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo.

3)      Odbiór nagrody nastąpi po 18 grudnia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w Filii nr 5.

4)      Prace nie będą odsyłane do uczestników.

5)      Nagrody w formie rzeczowej za zajęcie pierwszego miejsca należy odebrać do 18 stycznia 2018 r. Nagrody nie odebrane w tym terminie przechodzą na własność Organizatora.

6)      Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na gromadzenie, przetwarzanie oraz udostępnianie do informacji publicznej przez Organizatorów konkursu imienia i nazwiska uczestnika  oraz publikację zdjęć.

7)      Osoby uczestniczące w konkursie akceptują postanowienia Regulaminu MPBP w Pszczynie, który jest dostępny na stronie www.biblioteka.pszczyna.pl.

Miło nam poinformować, iż konkurs pt. "Mój Święty Mikołaj" został rozstrzygnięty. Pierwsze miejsce zajęli Maria Skrobol i Tymoteusz Skrobol.

Bardzo gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

Miło nam poinformować, iż konkurs fotograficzny pt. „Wakacje z książką” został rozstrzygnięty.

Pierwsze miejsce i nagrody w formie torby na laptopa i albumu pt.: "To Miłosz w fotografii Judyty Papp", otrzymuje Pani Monika Starzyńska.

Drugie miejsce i nagrody w formie plecaka i gry planszowej otrzymuje Pani Agnieszka Czernecka.

 Bardzo dziękujemy firmie  BLUM POLSKA SP. Z O. O. za ufundowanie nagród a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w innych konkursach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.