Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Dzisiejszego poranka Bibliotekę odwiedziły dzieci z PP nr 7. W wakacyjny poniedziałek dzieci usłyszały bajkę Małgorzaty Strzałkowskiej z serii cztery pory roku pt. "Lato", a ponieważ lato w pełni nas otacza dzieci chętnie brały udział w zabawie. Na wielkich arkuszach papieru namalowały piękne prace na temat lata i wakacji.

Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia nr 5 ul. Staromiejska 43, 43-200 Pszczyna ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub w formie papierowej na adres: Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie ul. Piastowska 1 43-200 Pszczyna z dopiskiem konkurs fotograficzny Filia nr 5.
Termin nadesłania zdjęć mija 10-09-2017.
Tematyka konkursu:
Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii o tematyce wakacyjnej. Zdjęcie musi zawierać w swojej treści książkę. Uczestnik może nadesłać maksymalnie dwie fotografie w dowolnej formie. Na odwrocie proszę dopisać: imię i nazwisko, nr telefonu, adres mail, lub w przypadku przesłania na maila proszę te informacje umieścić w treści maila.
Postanowienia końcowe:
Wyniki konkursu zawierające imię i nazwisko zwycięzcy oraz wygrane zdjęcie będą umieszczone na stronie Filii.
Zwycięzca o wynikach zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo.
Odbiór nagrody nastąpi po 25 września po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w Filii nr 5.
Prace nie będą odsyłane do uczestników.
Nagrody w formie rzeczowej za zajęcie pierwszego miejsca należy odebrać do                   1 października 2017 r. Nagrody nie odebrane w tym terminie przechodzą na własność Organizatora.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na gromadzenie, przetwarzanie oraz udostępnianie do informacji publicznej przez Organizatorów konkursu imienia i nazwiska uczestnika  oraz publikację zdjęć.
Osoby uczestniczące w konkursie akceptują postanowienia Regulaminu MPBP w Pszczynie, który jest dostępny na stronie www.biblioteka.pszczyna.pl.

W dniu dzisiejszym dzieci z PP nr 7 w Pszczynie były gośćmi Biblioteki, wspólnie wysłuchaliśmy opowiadania Walta Disneya pt. "Moja ulubiona pora roku". Książka stanowiła wstęp do rozmowy o porach roku i związanych z nimi zabawami i zwyczajami. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolorowaniem obrazka przedstawiającego cztery pory roku.

DZISIAJ ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI z tej okazji w Filii nr 5 odbyło się spotkanie z przedszkolakami. Dzieci usłyszały opowiadanie Ian Whybrow pt. "Przywitaj się z wiejskimi zwierzątkami" , kolorowały zwierzątka, rozwiązywały zagadki a nagrodą dla każdego był czerwony nos klauna, który wszystkie dzieci (i nie tylko dzieci ) z dumą nosiły. Na zakończenie był słodki poczęstunek dla maluchów z okazji ich święta.

 

W dniu dzisiejszym dzieci z PP nr 7 poznały kolejne przygody Franklina w opowiadaniu pt. "Franklin czyta kolegom". Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania po czym zgadywały tytuły bohaterów bajek i baśni.

Na koniec przedszkolaki kolorowały swojego przyjaciela Franklina. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem wiosennych piosenek.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.