Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W dniu dzisiejszym dzieci z PP nr 7 usłyszały opowiadanie Małgorzaty Strzałkowskiej pt. " Wiosna". Dzieci uważnie słuchały a następnie rozwiązywały zagadki związane z wiosną. Na koniec każdy z przedszkolaków wyklejał pierwszy wiosenny kwiat - przebiśnieg. Bardzo miło i wesoło spędziliśmy czas, a piękne prace ozdobią przedszkolną salę.

 

W dniu dzisiejszym w Bibliotece dzieci z Grupy I PP nr 7 spotkały się ze słoniem Elmerem. Sympatyczny i zabawny Elmer od razu zyskał sympatię przedszkolaków, które z uwagą słuchały opowiadania o jego przygodach. Dzieci pięknie pokolorowały swojego nowego przyjaciela a w nagrodę każdy otrzymał zakładkę do książki. Zakładki jak wszyscy wiedzą są do książek, dlatego mali czytelnicy chętnie wypożyczyli książki aby móc wykorzystać nowe zakładki.

W dniu dzisiejszym Filie nr 5 odwiedziły dzieci z grupy III Przedszkola Publicznego nr 7 w Pszczynie. Dzieci poznały przygody świąteczne jednego z ulubionych bohaterów Tupcia Chrupcia, które były wyświetlone na dużym ekranie. Były świąteczne opowieści, świąteczne kolorowanki. Bardzo miło spędziliśmy czas, mali czytelnicy czuli się w Bibliotece wyjątkowo swobodnie.

W dniu dzisiejszym dzieci z Przedszkola Publicznego nr 7 poznały zimowe przygody bohaterów książki pt.: "Zima" Małgorzaty Strzałkowskiej. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki, następnie malowały na  arkuszach szarego papieru swoje przygody i doświadczenia związane z zimą. Malowanie tak wielkich prac zapewniło wspaniałą zabawę przedszkolakom. Wykonane prace będą zdobiły przedszkolną salę. 

 

Temat dzisiejszego spotkania, które odbyło się w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie to „Bibliotekę mam po drodze, nie omijam tylko wchodzę”.
W czasie spotkania dzieci zapoznały się z zasadami, jakie panują w Bibliotece. Usłyszały bajkę o swoim dobrym znajomym Franklinie i jego przygodzie z książką. Następnie projektowały okładkę swojej ulubionej bajki. Na zakończenie wszyscy zostali serdecznie zaproszeni do odwiedzenia Biblioteki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.