Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W dniu 16 maja naszą bibliotekę odwiedził niezwykły gość, pani Ewa Chotomska – córka poetki, która też jest autorką książek dla dzieci. Na spotkanie z panią Ewą zaproszeni zostali uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5 przy Zespole Szkół nr 1. Pisarka opowiadała dzieciom o swoim dzieciństwie: o tym jak mama uczyła ją rymowania, o swoim psie Feliksie, bohaterze jednej z książek. Opowieść przeplatała piosenkami swojego autorstwa, śpiewanymi m.in. przez zespół „Fasolki”. Dzieci mogły popisać się swoją wiedzą, odgadując zagadki zadawane przez naszego gościa. O zadowoleniu pierwszoklasistów ze spotkania świadczyły ich czynny udział i szerokie uśmiechy na buziach.

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna w dniu 20.05.2019 r.
Za utrudniani przepraszamy.

Filie biblioteczne nr 3 i 6 w dniu 30.04. zorganizowały dla dzieci popołudnie z grami planszowymi. Do wyboru było wiele gier planszowych. Bibliotekarki wspólnie z dziećmi grały w rummikub.

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek Filę nr 6 odwiedziły dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Radocha” i uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5. Mali goście zapoznali się z pracą bibliotekarza, obejrzeli różnego rodzaju książki: małe, wielkie, grube, cienkie, z dziurą i inne. Wysłuchały opowieści „Szukając Marudka” i „Rower Walentynki” w formie teatrzyku Kamishibai oraz przygód Kici Koci w bibliotece. Sprawdziły swoją wiedzę o warzywach i owocach na podstawie książki „Kuchenny alfabet”.

 

 

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie  nieczynna w dniu  02.05.2019 r.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.