Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Filie biblioteczne nr 3 i 6 w dniu 30.04. zorganizowały dla dzieci popołudnie z grami planszowymi. Do wyboru było wiele gier planszowych. Bibliotekarki wspólnie z dziećmi grały w rummikub.

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie  nieczynna w dniu  02.05.2019 r.

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna w dniu 19.04.2019 r.

Dnia 16 kwietnia w Filii bibliotecznej nr 6 odbyły się warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej. Dzieci ozdabiały jajka farbami plakatowymi i tworzyły inne dekoracje świąteczne.

Jak kwiecień to święto książki. Dlatego Filia nr 6 zaprosiła do biblioteki dzieci z przedszkola „Radocha”. Małym gościom przedstawiono krótką prezentację multimedialną na temat baśni i najbardziej znanego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena, wysłuchały czytania baśni „Nowe szaty cesarza” i  „Księżniczka na ziarnku grochu”. Zdały też celująco egzamin składający się z dwóch części: pytań dotyczących znajomości baśni i dopasowanie elementów rozsypanki tytuł – postać.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.