A- A A+

14 października 2010 roku rozstrzygnięto konkurs fotograficzny pt. „Świat zwierząt”, zorganizowany przez Filię Piasek Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie.

Na konkurs wpłynęło 29 prac 11 autorów:

 

Postanowienia jury:

Miejsce I – „Ślimak w trawie”, autor Bernadeta Paszek

Miejsce II – „Jaskółki”, autor Agnieszka Kędzior

Miejsce III – „Świnka morska z jabłkiem”, autor Agnieszka Pryszcz

Równorzędne wyróżnienia: „Kaczka” Tomasza Grucy, „Czapla” Agnieszki Pryszcz i „Kotek czarno-biały” Agnieszki Kędzior.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych, udanych „łowów” z aparatem fotograficznym.

Komisja konkursowa: Barbara Garncarek-Zuber, Bożena Sekta, Jolanta Kalafarska.

Wystawę pokonkursową można oglądać w FILII PIASEK (Katowicka 63, tzw. „Kaniówka”)  Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie.

Serdecznie zapraszamy.

W związku z Tygodniem Bibliotek, jak co roku w maju Filia Biblioteczna w Piasku wraz z ZSP nr 10 zorganizowała imprezę środowiskową pod hasłem: „W krainie uśmiechniętej książki”. Kierownik biblioteki odczytała krótką prelekcję pt.:„Jak rozkochać dziecko w książkach”. Przy udziale władz i rodziców przedszkolaki wykazały się wiadomościami o bibliotece, recytowały między innymi wiersze Brzechwy, śpiewały piosenki i przedstawiły inscenizację pt. : „ZOO”. Odbył się także konkurs wiedzy pt.: „Witajcie w naszej bajce”. Na koniec programu przedszkolaki złożyły przyrzeczenie i zostały pasowane na czytelnika.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.