Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Z radością informuję, iż biblioteka w Piasku jest już czynna w swoich standardowych godzinach. Przestały obowiązywać zmiany wprowadzone w kwietniu.

Informacje o wszelkich zmianach zamieszczam na stronie biblioteki w zakładce „Filia Piasek” i Facebooku – Fanpage Biblioteka Piasek oraz w książnicy.

Proszę o przekazywanie informacji o planowanych zamknięciach, tym osobom, które nie posiadają dostępu do Internetu.

Zapraszam serdecznie do odwiedzin biblioteki w czasie obchodów Tygodnia Bibliotek.

W dniach 8-15 maja na wszystkich gości czekają wystawa kronik, quiz na spostrzegawczość, prezentacja bogatych edytorsko publikacji dla dzieci i nie tylko oraz mini warsztaty plastyczne.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej: Tydzień Bibliotek w piaskowej bibliotece

 

23 maja o godz. 16.00 w naszej bibliotece odbędą się warsztaty scrapbookingowe „Kwiaty w pudełku”. 

 

W czasie zajęć uczestnicy pod okiem prowadzącej – pani Klaudii Kapek- Cofały wykonają rozkładane pudełko z życzeniami dla mamy.

 

Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci z klas I i II szkoły podstawowej.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy – osobiście w godzinach otwarcia biblioteki.

 

Zapraszam serdecznie!

 

 

 

 

 

 

W kwietniu pani z biblioteki odwiedziła dzieci w Przedszkolu nr 17 w Piasku z kilkoma historyjkami w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Przedszkolaki również  często zaglądały do książnicy. Spotkaliśmy się z Kicią Kocią aby poznać ofertę biblioteki oraz obejrzeć książki o nietypowej formie wydawniczej- rozkładane, gumowe, trójwymiarowe itp.  Ponadto, razem rozwijaliśmy swoje talenty i wyobraźnię w czasie warsztatów plastycznych. Wspólnie wykonywaliśmy m. in. zajączki z rolek po papierze toaletowym oraz wielkanocne symbole z kolorowych koralików Pyssla. Poznaliśmy również świąteczne zwyczaje w Polsce i na Górnym Śląsku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.