Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Zapraszam dużych i małych po nowości do biblioteki w Piasku. Tytuły polecają się same: grzbietem do czytelnika, z lewego profilu okładki, z prawego, przodem i na okrągło ;)

 

Drodzy Mieszkańcy i sympatycy Filii w Piasku! Miło mi poinformować, iż w ostatnich dniach na poddaszu Katowickiej 63 zrobiło się bardzo kolorowo. Najpierw dyrekcja MPBP zakupiła dla nas duży, piękny dywan z sowami. Następnie poszukiwałam kilku rzeczy do uatrakcyjnienia oferty biblioteki dla naszych młodych użytkowników. W ostatnich dniach z tej okazji bibliotekę odwiedziło sporo osób. Najmłodsi użytkownicy i ci nieco starsi mają do dyspozycji:

- pufy

- zabawki, klocki i gry

- skrzynię na zabawki z pokrywą

- lampki typu "cotton balls"

- podświetlany globus


Dziękuję za wszelką pomoc i zaangażowanie
Ewa Pala

Miło mi poinformować, że lista uczestników na lipcowe zajęcia „Śladami Neli Małej Reporterki” została zamknięta. Dziękuję za zainteresowanie.

Zapraszam rodziców do biblioteki aby wypełnić niezbędne dokumenty. Wyruszamy już 8 lipca.

Przypominam, iż biblioteka publiczna w wakacje jest czynna o stałych porach. Aktualności można znaleźć na stronie biblioteki, Facebooku i na tablicy ogłoszeniowej na budynku Kaniówki.
Zapraszam w biblioteczne progi w lipcu i sierpniu (do 16.08). Oprócz książek i Czytelni Internetowej dla każdego odwiedzającego bibliotekę do dyspozycji są gry, puzzle i czasopisma dla dzieci i dorosłych.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.