Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Projekt ten skierowany jest już do młodzieży gimnazjalnej oraz osób dorosłych, chcących nauczyć się języka angielskiego za darmo.

Kurs polega na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z 88 lekcji opracowanych przez ekspertów.
W programie jest również możliwość wypowiadania poprawnych słów w języku angielskim z trenerem poprawnej wymowy.

Lekcje oparte są o metodę immersion, polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. Składa się on z czterech bloków podzielonych na 22 lekcje.
W skład każdej lekcji wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i „foto-lekcja” oraz ćwiczenia.

Po zakończeniu kursu każdy otrzyma specjalny certyfikat.
Projekt Angielski123 w Bibliotece jest współrealizowany z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i jest całkowicie darmowy.

Z okazji Tygodnia Bibliotek zostały zaproszone do Biblioteki dzieci z najmłodszej grupy Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Studzienicach.

Na początku dzieci mogły sie dowiedzieć, że Majjest miesiącem, w którym Książki, Biblioteki mają swoje urodziny, z tej okazji wysłuchały wiersza pt. " Książka" .

Następnie zaczęłyPrzygodę z Kaczką Dziwaczką.Wsłuchane w wiersz Jana Brzechwy Kaczka Dziwaczka,a następnie w piosenkę pod tym samym tytułem z filmu „Akademia Pana Kleksa” zapoznały się z główną bohaterką wiersza.

Kolejnym krokiem był quiz na temat wiersza.

Następnie dzieci wzięły udział w zabawie DOTKNIJ i ROZPOZNAJ. Zabawa polegała na tym, aby przedszkolaki dotykały rekwizytów znajdujących się w koszyku i rozpoznały co to jest.

Zabawa nie była łatwa, ale z pomocą Pani maluchy poradziły sobie.

 

Na pożegnanie dzieciaki zostały poczęstowane słodyczami.

W ramach programu FUNDACJI ING DZIECIOM w Bibliotece Studzienicach 23.11.2011 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami tejże fundacji.

Zaproszono Wychowawcę z uczniami klasy I z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Studzienicach.

W czasie spotkania została dzieciom przeczytana Bajka "Lucjan lew, jakiego nie było”

Odbył się konkurs KTO uważnie słucha Bajki, wybrane dzieci otrzymały nagrody.

Dla pozostałych dzieci również zostały przygotowane książki i drobne upominki.

W zamian dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę i wręczyły kwiaty Tygrysowi Lucjanowi oraz pozostałym Gościom.

Po zakończeniu spotkania odbyła się lekcja Biblioteczna, na której chętne dzieci mogły się zapisać do Biblioteki. Zapoznając się wcześniej z regulaminem.

Na koniec każde zapisane dziecko mogło poraz pierwszy samodzielnie wypożyczyć książkę do domu.

Dnia 5.12.2011 roku znów zawitał do Studzienic Mikołaj. W tym roku gościnnie wystąpiły dzieci z klasy drugiej Zespołu Szkolno Przedszkolnego pod opieką wychowawcy Aleksandry Gregorczyk. Przedstawiły "Bajkę o Mrozie" podczas, której przyszedł upragniony gość: Mikołaj z prezentami. Dzieci z radością przywitały Mikołaja, a po rozdaniu podarków prosiły aby za rok znów do nich przyszedł.

Pragnę podziękować Pani Oli, klasie drugiej z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego za współpracę, sponsorom oraz Pani Sołtys Jolancie Spek.

Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnym kursie języka angielskiego.

Biblioteka Publiczna w Studzienicach Zaprasza wszystkie dzieci wieku 6-12 lat.

Program FunEnglish w Bibliotece.

Metoda FunEnglish to nauka przez zabawę. Dzieci bawiąc, uczą się języka angielskiego. Głównym celem zajęć jest nauka przez zabawę.

Zapraszamy chętne dzieci w dniach i godzinach wypożyczeń Biblioteki. Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia prowadzone będą we współpracy z "FunEnglish w bibliotece"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.