Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

10.05 2016r. odbyła się lekcja biblioteczna, której tematem była ochrona naszej Planety Ziemi. Omawialiśmy co należy zrobić aby nasza planeta była czysta dla przyszłych pokoleń.

 Dzieci z klasy III przeczytały książkę „Marta i ufoludek”, następnie mówiły, co można a co należy zrobić z niepotrzebnymi rzeczami. Kolejnym etapem spotkania było wykonanie  ufoludków. Na koniec dzieci mogły sobie wypożyczyć książki.

 

5.04.2016 w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Studzienicach odbył się IV Wieczór z Bajką. Zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną oraz MPBP filię w Studzienicach. W tym roku na spotkanie zostały zaproszone dzieci klas   I i  II . Dzieci deklamowały, czytały wiersze znane i te mniej znane.  Niespodzianką było przedstawienie pt.:"WIOSENNE WIADOMOŚCI RADIA LAS" przygotowane przez Panie z Bibliotek Publicznej i szkolnej, w którym wzięli udział uczniowie klas II, V i VI . Artyści na koniec spotkania otrzymali dyplomy uznania za odwagę i piękne przygotowanie.

 

 

 

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu podczas ferii odbyły się spotkania z dziećmi wieku 5- 12 lat. Tegoroczne hasło to”Razem tworzymy lepszy Internet". Spotkania dotyczyły tego, jak poruszać się w Internecie aby nie obrażać, nie robić przykrości innym, szanować innych internautów. Dzieci zobaczyły kreskówki dotyczące różnych sytuacji, które mogą  spotkać każdego, kto korzysta z Internetu. Aby się oderwać od komputera  rozwiązywały przygotowane zadania, zagadki, rebusy.

 

8 marca w ramach „Dnia Bezpiecznego Internetu”, który był obchodzony   9.02.2016,  w bibliotece na lekcji  bibliotecznej spotkały się dzieci z klasy II Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Odbyła się krótka pogadanka na temat bezpieczeństwa w Internecie, na co dzieci powinny zwracać uwagę, jak się zachować gdy napotkają treści, które nie są przeznaczone dla nich. Następnie dostały zadania do rozwiązania labirynt, krzyżówkę, kolorowankę.

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.