Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

31.05.2019 grupa z przedszkola odwiedziła bibliotekę. Dzieci dowiedziały się jak się zachowywać w bibliotece. Podczas zajęć wysłuchały opowiadania o niebieskich przyjaciołach.

Pokolorowały smerfne obrazki, w nagrodę otrzymały komiks o przygodach Smerfów.

Na zakończenie  zapoznały się z dziecięcym księgozbiorem.

 

 

 

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy i Pisarek, który przypadał 3 marca, uczniowie klas piątych zostali zaproszeni na lekcję biblioteczną. Na początku dzieci zapoznały się z regulaminem korzystania z biblioteki. Kolejnym punktem było zobaczenie prezentacji multimedialnej „Najsławniejsi Polscy Pisarze Polscy dla dzieci”. Następnie piątoklasiści dostali do wykonania zadania: krzyżówkę, zagadki. Najtrudniejsze zagadnienie dotyczyło dopasowania tytułu książki do autora. Jednak uczniowie wykazali się sprytem i pomagali sobie korzystając z książek znajdujących się w bibliotece.

11.03.2019 wczesnym rankiem przed śniadankiem przyszły dzieci na spotkanie bajek. Uśmiechów było co nie miara, bo przedszkolaki to wspaniałe bajkolaki. Nie dały się niczym zaskoczyć i każdą bajkową zagadkę w mig odgadły. Cieszymy się bardzo z Panią Agnieszką, że spotkałyśmy się z wspaniałymi znawcami Bajkowego Świata. Dziękujemy i starszym uczniom, którzy pomagali zwiedzać tę wspaniałą krainę baśni.

W czasie ferii dzieci uczestniczyły z zajęciach, które odbywały się w bibliotece. Podczas spotkań wykonywały walentynkowe serca i ozdoby z papieru. W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, przypadający w lutym, zobaczyły film z serii „ Sieciaki” oraz rozwiązywały zadania związane z bezpieczeństwem w internecie.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.