Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W miesiącu sierpniu w bibliotece, można było oglądać wystawę poświęconą wybitnemu  pisarzowi H.Ch. Andersenowi. Wystawa została zorganizowana z okazji 210. rocznicy jego urodzin. W czasie wakacji podczas zajęć dzieci mogły zapoznać się z twórczością pisarza.

 

W czasie wakacji można było miło spędzić czas w bibliotece. Dzieci przychodziły do biblioteki na różnorodne zajęcia. Spotkania mianowicie dotyczyły jak bezpiecznie odpoczywać w czasie wakacji. Podczas zajęć dzieci słuchały baśni Andersena, których jak dotąd nie znały m.in. „Krzesiwo”, „Słowik”, oglądały bajki, wykonywały ilustracje, układały puzzle oraz głośno czytały bajki.

 

  Dnia 19.05.2015 dzieci przedszkolne przyszły do Biblioteki na „spotkanie z  książką". Najpierw opowiedziały co możemy robić w bibliotece, jak się wypożycza książki. Potem wysłuchały legendy " Dlaczego woda morska jest słona" a następnie dzieci przeglądały swoje ulubione książki. 

W dniach 21 i 22.05 odbyły się kolejne spotkania z okazji 210. rocznicy urodzin wybitnego duńskiego pisarza. Dzieci z klas I i II został zaproszone do biblioteki na spotkanie z bajkowym światem Andersena. Po zapoznaniu się z twórczością i baśniami Andersena, dzieci wykonały projekty okładek do jego baśni. Dla II klasy zostały przygotowane dodatkowe zadania, zagadki oraz konkurs z znajomości baśni.

13.05. 2015r. odbyło się kolejne spotkanie z Baśniami Andersena tym razem dla klasy I. Dzieci wspaniale wykazały się znajomością baśni. Podczas zajęć mieli za zadanie  poukładać puzzle, ułożyć tytuły oraz zadanie specjalne zaprojektować okładkę do Baśni Andersena.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.