Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

  Dnia 19.05.2015 dzieci przedszkolne przyszły do Biblioteki na „spotkanie z  książką". Najpierw opowiedziały co możemy robić w bibliotece, jak się wypożycza książki. Potem wysłuchały legendy " Dlaczego woda morska jest słona" a następnie dzieci przeglądały swoje ulubione książki. 

 

 

13.05. 2015r. odbyło się kolejne spotkanie z Baśniami Andersena tym razem dla klasy I. Dzieci wspaniale wykazały się znajomością baśni. Podczas zajęć mieli za zadanie  poukładać puzzle, ułożyć tytuły oraz zadanie specjalne zaprojektować okładkę do Baśni Andersena.

25 marca rankiem w przedszkolu odbyło spotkanie z przedszkolakami. Chętne dzieci recytowały wierszyki, następnie uczniowie starszych klas przedstawiły krótką scenkę "sposób na nudę". Na koniec występujące dzieci otrzymały dyplomy i książeczki.

 

 

 

W dniu 6.05.2015 roku odbyła się lekcja biblioteczna dla klasy III Zespołu Szkolno- Przedszkolnego.

Dzieci przez prezentację multimedialną zapoznały się z życiem i twórczością Hansa Christiana Andersena. Przypomniane zostały im najpopularniejsze Jego baśnie. Następnie został przeprowadzony mini konkurs ze znajomości tych baśni. Dzieci świetnie się spisały i mile zaskoczyły pokazując, że znają również baśnie Andersena te mniej znane.

 

 6.03.2015 odwiedziły Bibliotekę dzieciaki z przedszkola Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach. Na zajęciach dzieci dowiedziały się o tym jakie są książki w bibliotece, kto je może wypożyczyć. Dzieci wysłuchały opowiadań o naszej planecie, porach roku. Samodzielnie oglądały książki oraz wybrały do przeczytania bajkę "Pani Doktor Daisy".

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.