Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

25 marca rankiem w przedszkolu odbyło spotkanie z przedszkolakami. Chętne dzieci recytowały wierszyki, następnie uczniowie starszych klas przedstawiły krótką scenkę "sposób na nudę". Na koniec występujące dzieci otrzymały dyplomy i książeczki.

 6.03.2015 odwiedziły Bibliotekę dzieciaki z przedszkola Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach. Na zajęciach dzieci dowiedziały się o tym jakie są książki w bibliotece, kto je może wypożyczyć. Dzieci wysłuchały opowiadań o naszej planecie, porach roku. Samodzielnie oglądały książki oraz wybrały do przeczytania bajkę "Pani Doktor Daisy".

 

6.12.2014 tradycyjnie w Studzienicach odbyło się spotkanie z Mikołajem. Impreza rozpoczęła się od wspólnej zabawy, którą poprowadziły animatorki z grupy dzieci  Maryi. Następnym punktem było zimowe przedstawienie wykonaniu klasy I a pod opieka Pani Aleksandry. Po przybyciu honorowego gościa dzieci przywitały Go wierszami. Najważniejszym punktem tego spotkania dla dzieci było rozdanie prezentów przez Mikołaja.

Gorąco pragnę podziękować Pani Aleksandrze Gregorczyk za współpracę, dzieciom za wspaniały występ, dzieciom Maryi, wolontariuszom za pomoc. Pani Jolancie Spek za ufundowanie słodyczy, strażakom za udostępnienie sali.

Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach 7.11.2014 r. odwiedziły Bibliotekę,  poznały regulamin, godziny otwarcia Biblioteki. Dowiedziały się co należy zrobić aby zostać czytelnikiem. Te, dzieci które  przyniosły kartę zobowiązań mogły wypożyczyć książki.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.