Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

 

Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach 7.11.2014 r. odwiedziły Bibliotekę,  poznały regulamin, godziny otwarcia Biblioteki. Dowiedziały się co należy zrobić aby zostać czytelnikiem. Te, dzieci które  przyniosły kartę zobowiązań mogły wypożyczyć książki.

 

28.10.2014 dzieci z przedszkola w Studzienicach odwiedziły Bibliotekę Publiczną. Na spotkaniu został przeczytany wiersz Jana Brzechwy Kaczka-Dziwaczka, następnie przedszkolaki  wysłuchały zmienioną formę wiersza. Ich zadaniem było zgadnąć, w które miejsca zostały wstawione inne wyrazy. Dzieci świetnie dały sobie radę z zagadkami. Na koniec z radością oglądały kolorowe książki.

 

29.10.2014 grupa maluszków z przedszkola po raz pierwszy przyszły do Biblioteki Publicznej. Mogły zobaczyć,  ile może być książek w jednym miejscu.Poznały zasady jak należy dbać o książkę, wysłuchały bajki "Tupcio Chrupcio Przedszkolak na medal" dzieci same mogły pooglądać książki, które bardzo im się podobały.

 

 

W dniu 15.10.2014 dzieci z klasy I b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach odwiedziły  Bibliotekę Publiczną. Na spotkaniu dzieci poznały regulamin biblioteki, dowiedziały się jak należy zachowywać się w bibliotece, co zrobić aby stać się czytelnikiem. Zapoznały się z godzinami pracy biblioteki. Na zakończenie spotkania przeczytany został wiersz zachęcający do częstego odwiedzania biblioteki i czytania książek.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.