Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

6.12.2014 tradycyjnie w Studzienicach odbyło się spotkanie z Mikołajem. Impreza rozpoczęła się od wspólnej zabawy, którą poprowadziły animatorki z grupy dzieci  Maryi. Następnym punktem było zimowe przedstawienie wykonaniu klasy I a pod opieka Pani Aleksandry. Po przybyciu honorowego gościa dzieci przywitały Go wierszami. Najważniejszym punktem tego spotkania dla dzieci było rozdanie prezentów przez Mikołaja.

Gorąco pragnę podziękować Pani Aleksandrze Gregorczyk za współpracę, dzieciom za wspaniały występ, dzieciom Maryi, wolontariuszom za pomoc. Pani Jolancie Spek za ufundowanie słodyczy, strażakom za udostępnienie sali.

 

29.10.2014 grupa maluszków z przedszkola po raz pierwszy przyszły do Biblioteki Publicznej. Mogły zobaczyć,  ile może być książek w jednym miejscu.Poznały zasady jak należy dbać o książkę, wysłuchały bajki "Tupcio Chrupcio Przedszkolak na medal" dzieci same mogły pooglądać książki, które bardzo im się podobały.

 

 

Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach 7.11.2014 r. odwiedziły Bibliotekę,  poznały regulamin, godziny otwarcia Biblioteki. Dowiedziały się co należy zrobić aby zostać czytelnikiem. Te, dzieci które  przyniosły kartę zobowiązań mogły wypożyczyć książki.

 

28.10.2014 dzieci z przedszkola w Studzienicach odwiedziły Bibliotekę Publiczną. Na spotkaniu został przeczytany wiersz Jana Brzechwy Kaczka-Dziwaczka, następnie przedszkolaki  wysłuchały zmienioną formę wiersza. Ich zadaniem było zgadnąć, w które miejsca zostały wstawione inne wyrazy. Dzieci świetnie dały sobie radę z zagadkami. Na koniec z radością oglądały kolorowe książki.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.