Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Filia w Studzionce zaprasza wszystkie dzieci w przedziale wiekowym od 6 - 12 lat do udziału w komputerowym kursie językaangielskiego FunEnglish.

FunEnglish to atrakcyjna metoda nauki języka angielskiego, która w sposób łatwy i przyjemny uczy bawiąc i jednocześnie bawi ucząc.Kurs jest bezpłatny dlatego zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Szczegółowe informacje można uzyskać w bibliotece lub pod numerem telefonu 32/ 448-54-18

Partnerem Biblioteki w realizacji programu "FunEnglish w bibliotece” jest FunEnglish.pl sp. z o. o.

18.04.2011 r. już po raz drugi Bibliotekę Publiczną w Studzionce odwiedziły 3-, 4-i 5-latki z Przedszkola Publicznego nr 14 w Studzionce. Spotkanie odbyło się w trzech grupach wiekowych co łącznie dało sześćdziesięcioro dzieci. Przedszkolaki dowiedziały się kilka ciekawostek o bibliotece i książkach, które się tam znajdują. Na koniec spotkania razem z bibliotekarką próbowały rozwiązać zagadkę jak pomóc krowie Łakomczuszek z opowiadania W. Drabika „Łakomczucha”.

10 maja Bibliotekę Publiczną w Studzionce odwiedziły przedszkolaki  z Przedszkola Publicznego nr 14 w Studzionce. Łącznie 60 dzieci, w trzech grupach wiekowych, bawiło się zagadkami i wierszami Tuwima.
Przedszkolaki zafascynowane wnętrzem biblioteki z wielką uwagą słuchały o znajdujących się tam zbiorach. Bibliotekarka w wielkim skrócie opowiedziała o funkcjach książki w życiu każdego i małego, i dużego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.