Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Biblioteka publiczna we współpracy z biblioteką szkolną we wtorek 30 maja zorganizowała warsztaty plastyczne dla uczniów klasy III b. Podczas zajęć zostały wykonane zakładki do książek. Wykonanie zakładek własnego projektu zainicjowało wypożyczanie książek.

Podczas majowych zajęć plastycznych tematem przewodnim były tajemnice morskich głębin.

 

Czym właściwie są uczucia definiowały dziś przedszkolaki. Rozmawialiśmy o tych dobrych uczuciach ale i o tych złych, które niestety pojawiają się w naszym życiu równie często co te dobre. Próbowaliśmy rozwikłać tajemnicę jak sobie radzić z niektórymi emocjami. Bardzo pomocną okazała się książka Grzegorza Kasdepke „Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami”. Przy okazji poznaliśmy panią Miłkę, przedszkolankę która pomogła swoim przedszkolakom uporać się z takim uczuciem jak gniew.

 

Biblioteka publiczna we współpracy z biblioteką szkolną w środę 24 maja zorganizowała warsztaty plastyczne dla uczniów klasy III. Podczas zajęć zostały wykonane zakładki do książek. Teraz będzie czym zaznaczać świeżo wypożyczone książki.

 

We wtorek 16 maja odbyło się spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim, autorem takich książek jak: „Afryka Kazika” czy „Machną przez Chiny”. Niezwykłe opowieści o tym jak powstały książki ubarwiło mnóstwo rekwizytów oraz bardzo ciekawa prezentacja multimedialna. Uczniowie słuchali z zapartym tchem o przedwojennej Afryce czy o wyprawie motocyklowej przez Chiny aktywnie uczestnicząc w historii, która rozgrywała się na ich oczach. Myślę, że to spotkanie na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.