Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Zimowa aura za oknem i u nas zimowe prace plastyczne - krajobraz jak z bajki:)
Bajeczny pomysł jak wykorzystać stare firanki i laski cynamonu i do tego ten zapach

 

 

W ostatnią środę przed świętami z kolędą i życzeniami przyszły do biblioteki przedszkolaki. Rozśpiewane maluchy wprawiły nas w iście świąteczny nastrój (i jak tu pracować?:))
Dzisiaj też było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój ulubiony bohater" - zwycięzcom gratuluję

 

7 grudnia 25 przedszkolaków odwiedziło bibliotekę. Tym razem zaprezentowane zostały książki zawierające pomysły kreatywnego spędzania czasu wolnego. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia motywem przewodnim były ozdoby choinkowe oraz prace plastyczne na zimę. Następnie dzieci wykonały bombki z cieniutkich, kolorowych paseczków. Zadanie okazało się bardzo pracochłonne, ale efekty pracy imponujące.

W przedświątecznym czasie, kiedy wszyscy są zabiegani i z niecierpliwością czekają na święta, Pani Danka z biblioteki szkolnej razem z dziećmi z kółka bibliotecznego przygotowała przedstawienie. Uczniowie klasy III, którzy zostali zaproszeni do biblioteki mogli zobaczyć jak wyglądały święta u dzieci z Bullerbyn. Po krótkim przedstawieniu wszystkie dzieci wykonały bombki z cieniutkich, kolorowych paseczków. Większość prac dzieci zabrały ze sobą, tylko parę bombek zostało, świątecznie dekorując pomieszczenie biblioteki.

 

6 grudnia klasa II a wzięła udział w zajęciach plastycznych zorganizowanych przez bibliotekę. Uczniowie wykonały śliczne ozdoby choinkowe z kolorowej masy solnej. Zajęcia były dla dzieci niespodzianką, a po minach uczestników warsztatów widać, że niespodzianka się udała.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.