A- A A+

W naszej Bibliotece jeszcze wciąż świąteczny nastrój. Piękna choinka - dużo  mądrości w niej i coś dla podniebienia, bo ozdoby są z czystej czekolady!!!

W czwartek 19 grudnia uczniowie klasy II szkoły Podstawowej przyszli z wizytą do biblioteki. Otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursie na najładniejszy portret misia Uszatka. Przy okazji dowiedzieli się, jak korzystać z biblioteki, gdzie szukać interesujących książek i jak założyć konto w bibliotece.

 

Informujemy, że Filia Wisła Mała w dniach 24-31 grudnia 2019 r. będzie nieczynna.

W piątek nastąpiło podsumowanie konkursu na prace literackie o pluszowym misiu. Klasa III przyszła pod opieką pani Anny Pietrzyk, aby usłyszeć werdykt. Opowiadania i wiersze przez kilka dni wystawione były w bibliotece i każdy czytelnik mógł się z nimi zapoznać. zainteresowanie było spore.

Prace były ocenione pod kątem pomysłu na opowiadanie, rozwoju akcji, ilustracji do opowiadania, posługiwania się rymami w przypadku wiersza oraz staranności wykonania. I w tych kategoriach przyznane zostały wyróżnienia i nagrody. Każdy z młodych autorów otrzymał kolorowy dyplom oraz słodką nagrodę. Uczniowie podarowali bibliotece miły świąteczny prezent i chętnie stanęli do wspólnej fotografii.

Współpracowaliśmy bardzo aktywnie w przygotowaniu i przeprowadzeniu wspaniałej imprezy dla najmłodszych. W sobotę 7 grudnia do sali Ośrodka Kultury przybył Mikołaj,który wręczał wszystkim dzieciom piękne prezenty. Program artystyczny – piosnki o zimie, prezentach i Mikołaju przygotowali młodzi wokaliści, którzy ćwiczą intensywnie pod okiem Renaty Zborowskiej również w pomieszczeniu biblioteki w Wiśle Małej. Przy tych piosenkach dzieci świetnie się bawiły. Migawki z tego wydarzenia można obejrzeć na zdjęciach. Były i indywidualne zdjęcia z Mikołajem, ale mamy też grupowe. Impreza na długo zapisze się w pamięci wszystkich obecnych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.