Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

http://rozrywka.pless.pl/57873-zdjecia-popoludnie-dla-najmlodszych-w-wisle-malej-pszczyna

Podarunki dla bezdomnych zwierząt, które przynieśliście na koncert "Zwierzęta wokół nas" we wtorek 30 kwietnia, zostały dostarczone do Fundacji "Zwierzę ca Arkadia" do ośrodka w Grzawie. Niestety, z powodu trwającej tam kwarantanny, nie można było wejść do środka. Dary zostały przed wejściem. Jak widać na zdjęciach, podarunków jest bardzo dużo i tam, na miejscu pilnuje ich dwóch czarnych strażników, którzy towarzyszyli przy wyładunku. Dziękuję bardzo za Wasze zaangażowanie i wszystkie prezenty. Mam nadzieję, że nadal pomożecie wspierać działania Fundacji "Zwierzęca Arkadia". Prezenty można przynosić okazjonalnie do biblioteki.

 

Informujemy, że Filia Wisła Mała w dniu 10 maja 2019 r. będzie nieczynna.

Zapraszam dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne na koncert wierszy i piosenek o zwierzętach. Chcemy pomóc bezdomnym i pokrzywdzonym zwierzętom, które znajdują się pod opieką Fundacji "Zwierzęca  Arkadia" i dlatego prosimy o przyniesienie drobnych upominków w postaci karmy, zabawek, kocy, ręczników i innych rzeczy. W koncercie wystąpią między innymi uczestnicy warsztatów recytatorsko - wokalnych prowadzonych w bibliotece oraz w Pszczyńskim Centrum Kultury.
 

Zapraszam do odwiedzin w odmienionym wnętrzu naszej biblioteki!

 

Trzecia edycja konkursu na nadanie tytułu wybranym zdjęciom z książką w tle
 
Wyniki konkursów z lutego i marca

 
Nasza propozycja na uczczenie Roku Powstań Śląskich
 
 
Trzecia edycja konkursu literacko - malarskiego na połączenie wybranego obrazu z przeczytaną książką

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.