Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

 Informujemy, że Filia Wisła Mała ma nowe godziny otwarcia, które będą obowiązywać od 10 września 2018r.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

nieczynne

Wtorek:

10:00 - 15:00

Środa:

12:00 - 17:00

Czwartek:

12:00 - 17:00

Piątek:

12:00 – 17:00

Uprzejmie informujemy, że Filia Wisła Mała (ul. Pawia 42) będzie nieczynna w dniach: 31.08. - 7.09.2018 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Trwa XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w tym roku pod hasłem „Czytanie łączy” i właśnie z okazji tego szczególnego tygodnia bibliotekę odwiedziły przedszkolaki i pierwszaki. Niektórzy są już stałymi czytelnikami inni w bibliotece pojawili się po raz pierwszy. Specjalnie dla nich zostały przygotowane wyjątkowe książki, które rozbudziły ich wyobraźnię i chęć zabrania książek do domu. Dzieci oprócz poznania biblioteki oraz zbiorów jakie im oferuje wykazały się wiedzą na temat bohaterów literackich. Podczas zajęć było mnóstwo zagadek słownych i obrazkowych, łatwych i trudnych z którymi wspaniale sobie poradzili.

14 czerwca klasa II zmagała się z bajkowym quizem. Pojawiły się łatwiejsze oraz trudniejsze pytania, które w zdecydowanej większości były prawidłowo rozwiązane. W niektórych momentach emocje sięgały zenitu  Na koniec zajęć uczniowie przeglądali książki, które znajdują się w bibliotece. Mam nadzieję, że Ci którzy jeszcze nie są naszymi czytelnikami wkrótce nimi zostaną.

5 marca wykonaliśmy kolorowe zwierzęta z tekturowych talerzyków a 12 marca powstały barwne wielkanocne pisanki.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.