Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że w związku z remontem, Filia Wisła Mała będzie nieczynna 26 lutego 2019r.

Za utrudnienia przepraszamy.

1. Rozpoczynamy drugą odsłonę konkursu na nadanie tytułu wybranym zdjęciom z książką z tle. W pierwszej odsłonie wzięło udział 5 osób. Nagrodę otrzymują: Kuba P. i Daria P. Rezultaty konkursu obejrzeć można przed wejściem do biblioteki.
2. Jeszcze do 18 lutego można wziąć udział w konkursie na dopasowanie wybranych obrazów Moniki Balcar - Konieczny do przeczytanej przez siebie książki. W przyszłym dniu nastąpi otwarcie nowej wystawy. I znów zaproszę Państwa do wspólnej zabawy w odszukanie w przeczytanych książkach motywów widocznych na obrazach.
3. Szukam chętnych w różnym wieku do wzięcia udziału w warsztatach recytatorskich, teatralnych i wokalnych. Uczestnicy warsztatów zostaną zaproszeni do występów na koncertach poetycko - muzycznych w Pszczyńskim Centrum Kultury. Zajęcia prowadzone będą indywidualnie lub w małych grupach po uprzednim umówieniu się. Zapraszam tylko te osoby, które są zainteresowane stałą współpracą ze mną.
4. Ponieważ wystawa książek godnych polecenia bardzo się spodobała czytelnikom, będę zmieniać i uzupełniać codziennie. Miło będzie, jeśli Państwo zaproponują swoje typy na wystawę.
 

Konkurs 1.

Na tablicy z tytułem „Karnawał z książką” (w późniejszym czasie będzie zmiana tytułu na „Zima z książką”, „Ferie z książką”, „Wiosna z książką” itd.) znajdują się zdjęcia. Spróbuj nadać tytuł wybranemu przez siebie zdjęciu. Najładniejsze tytuły zostaną nagrodzone słodką niespodzianką.

 Konkurs 2.

W bibliotece trwa wystawa obrazów. (po każdorazowej zmianie wystawy konkurs trwał będzie nadal) Zadanie konkursowe dla czytelników: Do jakiej książki wybrany obraz mógłby być ilustracją? Dla osób, które wezmą udział w konkursie przewidujemy nagrody w postaci słodkiej niespodzianki.

 Konkurs 3.

Czytelnik miesiąca/kwartału/ półrocza/ roku

Dla najbardziej aktywnych czytelników przewidziane są nagrody i wyróżnienia w postaci dyplomu i drobnego upominku.

 

Propozycja zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

Warsztaty recytatorsko – teatralno – wokalne od 11 lutego 2019 r. Chętnych do u działu zapraszam do zgłaszania się w bibliotece w dniach i godzinach otwarcia do 8 lutego.

Terminy spotkań zostaną uzgodnione indywidualnie z osobami, które się zgłoszą.

W programie zajęć proponuję ćwiczenia z tekstami poetyckimi, przygotowywanie recytacji wierszy, interpretację utworów poetyckich, scenki teatralne, śpiewanie piosenek i inne czynności związane z prezentowaniem się na scenie. Proponuję pracę w niewielkich grupach wiekowych. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności i możliwości.

 

Informujemy, że 8 lutego (piątek) biblioteka w Wiśle Małej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że 21 stycznia 2019 r. Filia Wisła Mała będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.