Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

14 czerwca klasa II zmagała się z bajkowym quizem. Pojawiły się łatwiejsze oraz trudniejsze pytania, które w zdecydowanej większości były prawidłowo rozwiązane. W niektórych momentach emocje sięgały zenitu  Na koniec zajęć uczniowie przeglądali książki, które znajdują się w bibliotece. Mam nadzieję, że Ci którzy jeszcze nie są naszymi czytelnikami wkrótce nimi zostaną.

Trwa XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w tym roku pod hasłem „Czytanie łączy” i właśnie z okazji tego szczególnego tygodnia bibliotekę odwiedziły przedszkolaki i pierwszaki. Niektórzy są już stałymi czytelnikami inni w bibliotece pojawili się po raz pierwszy. Specjalnie dla nich zostały przygotowane wyjątkowe książki, które rozbudziły ich wyobraźnię i chęć zabrania książek do domu. Dzieci oprócz poznania biblioteki oraz zbiorów jakie im oferuje wykazały się wiedzą na temat bohaterów literackich. Podczas zajęć było mnóstwo zagadek słownych i obrazkowych, łatwych i trudnych z którymi wspaniale sobie poradzili.

Podczas ferii biblioteka zorganizowała dla swoich najmłodszych czytelników zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały kolorowe pawie z papierowych talerzyków, podkładki pod kubki z koralików pyssla, karmniki oraz ozdobiły styropianowe serca cekinami. Można było również zagrać w gry planszowe.

 

5 marca wykonaliśmy kolorowe zwierzęta z tekturowych talerzyków a 12 marca powstały barwne wielkanocne pisanki.

 

Grudzień i styczeń obfitował w zimowe prace. Wykonaliśmy im. kolorowe bombki z cekinów, bałwany, oraz maski karnawałowe. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.