Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

21 lutego rozpoczął się cykl zajęć plastycznych dla najmłodszych czytelników naszej biblioteki. Zajęcia będą odbywały się regularnie w każdy  piątek od godziny 14:30 i trwać będą około 1 godziny zegarowej.

Na pierwszych zajęciach dzieci tworzyły figurki przestrzenne z masy solnej. Po skończonej pracy do ich dyspozycji były gry planszowe oraz kolorowanki.


28 lutego – drugie spotkanie, na którym dzieci nadawały życia swoim figurkom z masy solnej kolorowymi farbami. Uczestnicy zajęć, którzy w szybkim tempie uporali się z figurkami otrzymali arkusze ze wzorami do kolorowania farbami.

W drugim tygodniu ferii odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Uczestnicy zajęć tworzyli broszki z wełny  czesankowej metodą filcowania na mokro, oraz tworzyli zakładki do swoich ulubionych książek z wykorzystaniem różnych materiałów. Po skończonych warsztatach z rękodzieła na chętnych uczestników zajęć czekały jeszcze kolorowanki oraz gry planszowe i puzzle.

 

 

Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie - Filia Wisła Mała

Wisła Mała, ul. Pawia 42

tel.: (32) 448 35 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poniedziałek:

11:00 - 17:00

Wtorek:

-

Środa:

-

Czwartek:

11:00 - 17:00

Piątek:

08:00 - 14:00

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.