Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Kolejne już spotkanie z cyklu „Żyj z pasją” poświęcone było fotografii. Zaproszenie przyjęła pani Sylwia Szczotka z zamiłowania i z zawodu fotograf.

Spotkanie miało charakter warsztatów, dzieci wiele dowiedziały się o technikach robienia zdjęć, o tym jak ważne jest oświetlenie i o rzeczy bardzo ważnej w dzisiejszych czasach, a mianowicie o fotografowaniu przypadkowych osób i umieszczaniu zdjęć w Internecie.

Kolejne spotkanie z panią Sylwią wiosną w plenerze…

 

 

Ze względu na ustanowienie przez Sejm RP roku 2012 Rokiem Janusza Korczaka, Marszałek Województwa Śląskiego ogłosił konkurs plastyczny "Król Maciuś Pierwszy w moim świecie".
Celem konkursu było rozpowszechnienie idei korczakowskich oraz wiedzy o prawach przynależnych każdemu dziecku.
Miło mi poinformować, że Seweryn Biela z klasy 5, czytelnik Biblioteki Publicznej w Łące został nagrodzony w wyżej wymienionym konkursie.

"Familijna przygoda z książką" to konkurs fotograficzny organizowany przez Miejską Bibliotekę w Cieszynie, adresowany do fanów rodzinnego czytania.
Warunkiem uczestnictwa było dostarczenie fotografii przedstawiającej czytającą rodzinę (minimum 2 osoby).

Laureatką konkursu została Katarzyna Szklorz z Biblioteki Publicznej w Łące.

XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom był okazją, aby przedszkolaki odwiedziły księdza proboszcza Joachima Olesia.
Ksiądz przygotował dla dzieci słuchowisko "O trzech braciach" oraz opowiadanie o wodzie.
Maluchy ze zdumieniem słuchały o braku wody na innych kontynentach i porównywały nasze wygodne życie do trudności, z którymi zmagają się dzieci w Afryce.

 

 

Fotografujesz, malujesz, haftujesz, rysujesz, rzeźbisz, kolekcjonujesz...i chcesz podzielić się swoją pasją – przyjdź do Biblioteki w Łące, chętnie wystawimy Twoje prace lub zorganizujemy spotkanie na którym możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.