Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Znamienici goście, przyjaciele Biblioteki, nauczyciele i uczniowie pszczyńskich szkół oraz mieszkańcy Pszczyny wzięli udział w tegorocznej edycji Narodowego Czytania w centrum miasta.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Czytaj więcej: Narodowe czytanie "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza

Dodatkowa informacja do regulaminu "Konkursu pięknego czytania": każdą szkołę może reprezentować maksymalnie 5 osób.

 

Regulamin konkursu

17 czerwca w Pszczyńskim Centrum Kultury Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie oraz STowarzyszenie ARTystyczne „take tam...” zorganizowali dla dzieciaków koncert piosenek z filmów Disney'a wraz z konkursami.

Pierwsza tura (10.30) była skierowana do uczniów SP1 w Pszczynie. Dyrektor MPBP Teresa Musik oraz prezes „take tam...” Jakub Pieczka przywitali najmłodszych, by zaraz potem oddać scenę młodzieży z NKT „take tam...”, która wcieliła się w postaci m.in. z bajek: Piękna i Bestia, Król Lew, Zaczarowana, Księga Dżungli, Kubuś Puchatek. Oprócz tego przygotowano konkursy związane z 10 spektaklami dla dzieci, które „take tam...” zaprezentowało przez ostatnie lata.

O 17.00 odbyła się skrócona wersja dwugodzinnego koncertu, która również cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować dzieciom, które tak licznie brały udział w imprezie oraz młodzieży, która dla nich wystąpiła.

Obsada:

Kamila Frankowska, Karolina Koczor, Alicja Fircowicz, Marta Dygowska, Ania Folek, Patrycja Wieczorek, Szymon Włodarczyk, Emil Folek, Marcin Trzoński.

 Do zobaczenia w nowym sezonie artystycznym 2016/2017!!!

 

Dla wszystkich uczestników warsztatów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Regulamin konkursu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.