Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W poniedziałek, 10 grudnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Przyleciały Anioły". Jury oceniło 78 prac - Aniołów - różnej wielkości i wykonane różnymi technikami. Uczestnicy wykazali się niesamowitą inwencją twórczą i pomysłowością. Prace zostały ocenione w 4 kategoriach: przedszkole, szkoły podstawowe klasy I - III, szkoły podstawowe klasy IV - VI, klasy VII - VIII i gimnazjum.

Czytaj więcej: "Przyleciały Anioły" - rozstrzygnięcie konkursu 2018

 

REGULAMIN KONKURSU

 

REGULAMIN

"Jak spakować Polskę do walizki? Jej piękno zamknąć w pamięci.."

...- pyta podmiot liryczny w wierszu pani Iwony Świerkuli.  Na to pytanie doskonale odpowiedzieli śpiewacy i recytatorzy wieczorku "Poezja i muzyka pod 13". Klimatyczna twórczość o pięknie, historii i kulturze ojczyzny przeplatała się z wierszami, jakie poruszyły jury tegorocznego konkursu "Świat poezją malowany", organizowanego,  jak co roku, przez bibliotekę. Wspomniany utwór otrzymał I miejsce w dwóch kategoriach, w tym w patriotycznej. Dziękujemy wszystkim obecnym, występującym, organizatorom i jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

Czytaj więcej: Wieczór "poezją malowany"- wręczenie nagród

W dniu 20 września 2018 roku został rozstrzygnięty konkurs "Świat poezja malowany" (edycja XI).

Członkowie Komisji z przyjemnością i wielką uwagą wczytywali się we wszystkie nadesłane teksty.

Uzgodnione zostały następujące nagrody i wyróżnienia:

Czytaj więcej: Świat poezją malowany - XI edycja rozstrzygnięta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.