Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Pierwsze chwile w bibliotece mogą być pełne koloru! 12 października odbyły się zajęcia z elementami arteterapii dla grupy 5 i 6 latków z Przedszkola nr 2/2 w Pszczynie.  Maluchy mogły wraz z ulubionymi książkami schować się pod kolorową chustą,  chłonąć książki różnymi zmysłami oraz  wziąć udział w zagadkach językowych.  Na koniec młodzi czytelnicy stworzyli obraz z najpiękniejszych puzzli- książek.

 Centrala Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie w piątek 11 sierpnia zakończyła wakacyjne zajęcia dla dzieci. Nasi podopieczni w dniach 31.07 – 11.08 spotkali się 6 razy. W sumie w spotkaniach udział wzięło 72 osoby. Główną tematyką tegorocznych „Wakacyjnych chwil w Bibliotece” była historia regionu ale mieliśmy również możliwość poznania odleglejszych krain.

Czytaj więcej: Wakacyjne chwile w bibliotece – podsumowanie zajęć

Centrala MPBP w Pszczynie zaprasza serdecznie chętne dzieci z klas I-VI do udziału w zajęciach "Wakacyjne chwile w Bibliotece".

Spotykamy się w Bibliotece w dniach 31.07- 11.08 (poniedziałki, środy i piątki) w godzinach 11.00- 13.00 przy ul. Piastowskiej 1. Przygotowaliśmy szereg interesujących zajęć edukacyjnych i warsztatów plastycznych wraz z partnerami: Fundacją JESTEM TU, Gryfnie, Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej oraz ciekawymi gośćmi. W programie zaplanowano ponadto zajęcia o magii ziół  w Skansenie - Zagroda Wsi Pszczyńskiej oraz spotkanie z regionalistkami, które opowiedzą i zaprezentują śląskie zwyczaje, stroje oraz dawne gry i zabawy.

Aby zapisać się na zajęcia oraz uzyskać więcej informacji zapraszamy osobiście w godzinach pracy Biblioteki przy ul. Piastowskiej 1 w Pszczynie:

Poniedziałek 9.00- 18.00

Wtorek 9.00- 18.00

Środa 9.00- 18.00

Czwartek 9.00- 15.00

Piątek 9.00- 18.00

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy gorąco ;)

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.