Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Burmistrz Pszczyny oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publicznaserdecznie zapraszają na wykład otwarty lek. med. JANINY SZAFRON-MICHALIK: "ŻYJMY DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE. PROFILAKTYKA ZDROWIA".

Wykład odbędzie się 27.01.2012r. (piątek) w sali sesyjnej pszczyńskiego ratusza, (Rynek 2, II piętro). Początek spotkania godz. 17.00. Wstęp wolny.

Burmistrz Pszczyny oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publicznaserdecznie zapraszają na wykład otwarty DANUTY SEDLAK: „Z TAJGI POD BAOBABY: LOSY POLSKICH DZIECI W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ”.

Wykład odbędzie się 15.11.2011r. (wtorek) w sali sesyjnej pszczyńskiego ratusza, (Rynek 2, II piętro). Początek spotkania godz. 17.00. Wstęp wolny.

Burmistrz Pszczyny oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie serdecznie zapraszają na wykład otwarty: JACEK BOŻEK "JAK DZIAŁAĆ DLA ZIEMI - PSZCZYNA W GLOBALNEJ WIOSCE". Wykład odbędzie się 20 września 2011 r. (wtorek) w sali sesyjnej pszczyńskiego ratusza (Rynek 2, II piętro). Początek spotkania o godz. 17.00.

Wstęp wolny.

 

Burmistrz Pszczyny oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie serdecznie zapraszają na wykład otwarty: Sławomira Pastuszki: "PSZCZYŃSCY RABINI". Wykład odbędzie się 20 października 2011 r. (czwartek) w sali sesyjnej pszczyńskiego ratusza (Rynek 2, II piętro). Początek spotkania o godz. 17.00.

Wstęp wolny.

Dnia 07.06.2011 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie odbył się wykład otwarty dra Mariana Małeckiego pt. "Powstania Śląskie na Ziemi Pszczyńskiej". Wśród słuchaczy znalazły się osoby szczególnie zainteresowane historią naszego regionu jak również uczniowie pszczyńskiego liceum.

Spotkanie odbyło się w ramach otrzymanego przez Miejsko- Powiatową Bibliotekę Publiczną w Pszczynie grantu „Ślubujemy Ci Ojczyzno… powstania śląskie w świadomości mieszkańców ziemi pszczyńskiej”  w Programie Rozwoju Bibliotek .

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.