Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Wrzesień już za nami, więc tradycyjnie wspominany co działo się na Książkowych Igraszkach, na których zrobiło się naprawdę gwarno. Sympatyczna Tola z opowieści Agnieszki Włodarkiewicz razem z nami żegnała lato. Szukaliśmy dźwięków przyrody z wakacyjnych wycieczek. Powstały też wakacyjne ramki na zdjęcia z własnymi zdjęciami. Podczas drugiego spotkania wierszyki Renaty Piątkowskiej przekonywały nas, że 10 małych paluszków może naprawdę wiele. Były rodzinne teatrzyki i rodzinne wyzwanie: mamy i synowie, tatusiowie i córki- wszyscy stworzyli plakaty z zadaniami dla małych, dziecięcych rączek. Na następne zabawy z książką w tle zapraszamy 3 i 17 października, o 16:30.

 

 

W poprzednim miesiącu na naszych zajęciach pojawiły się potwory ziejące i straszące. My jednak nie daliśmy się poczwarom i sięgnęliśmy po książkę Rolanda Garrigue i Catherine Leblanc "Jak pokonać smoki". Książka podsunęła nam niejeden pomysł. Zachęcamy innych do lektury! Na spotkaniu powstała też gra rodzinna naszej własnej produkcji- makieta, na której znalazła się jama smoka, zagródka i stadko owiec. Wystarczyło trochę dmuchnięć i smok zaprosił trzódkę do swojej groty na podwieczorek;) Na kolejne spotkania rodzinne zapraszamy wszystkich chętnych 13 czerwca, jak zawsze o 16:30. 

 

Na najbliższe zajęcia czytelniczo-zabawowe zapraszamy 2 i 30 maja oraz 13 czerwca. 16.05 i 27.06 spotkania nie odbędą się. Zachęcamy dzieci w wraz z opiekunami do wspólnej zabawy.

W tym miesiącu na naszych cyklicznych spotkaniach, królowały szmatki, sukienki, klamerki i filcowe fryzury. Zainspirowały nas wierszyki i opowiadania z dziecięcego pisemka "Świerszczyk". Powstały rysunki małych projektantów mody. Przed świętami zawitały do nas papierowe, ozdobne jajka. Znalazło się też kilka chwil na lekcję matematyki prosto z pisanki. Następne zajęcia dla rodzin z dziećmi 2 i 30 maja. Zapraszamy!

W pierwszym wiosennym miesiącu tego roku, spotkaliśmy się dwa razy na co dwutygodniowych zajęciach czytelniczo-zabawowych. Początkiem miesiąca królowało zabawa. Dzieci poznawały a rodzice przypominali sobie stare, śląskie graczki. Maluchy przy pomocy rodziców wykonały swoje własne zabawki zręcznościowe. Były zabawy pobudzające zmysł dotyku i historia o królewnie, która któregoś dnia ot tak pojawiła się na placu zabaw. W pierwszy dzień wiosny stroiliśmy pączkujące gałązki i bawiliśmy się wiosennymi wierszykami. Na koniec, dzięki kolorowej chuście, każdy maluch mógł się poczuć jak rozkwitający pączek. W ten sposób upłynął już rok od pierwszych zajęć Książkowe Igraszki. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które uczestniczyły w naszych spotkaniach. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na zajęcia w kwietniu (4.04 i 18.04).

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.