Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Za nami kolejne "Książkowe igraszki" on-line. Było kulinarnie i smakowicie, bo poznaliśmy Głodomorka z najnowszej książki Doroty Gellner. Czy wiecie, że można wykonać zabawny masaż pleców, jednocześnie przygotowując "pizzę" ;)?  Naszym Igraszkowiczom udało się znakomicie! Okazało się, że igraszkowe Rodzinki to eksperci od smacznej kuchni. W naszej bibliotece czekają na wszystkich książki dla dzieci, z przepisami na nowe danie dla całej rodziny. A następne Książkowe Igraszki 23 lipca, on-line o 16:20. Na zajęcia będą potrzebne słoiki, po jednym dla każdego członka rodziny, lub klej i kolorowe karteczki, nożyczki. Ewentualnie dodatkowo plastelina.Będziemy zgłębiać temat radości i czułości na podstawie książki "Praktyczny pan" Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Chętne rodziny prosimy o dołączenie do wydarzenia na FB lub kontakt z biblioteką. 

 

 28 maja, odbyły się pierwsze zajęcia dla rodzin z dziećmi w zupełnie wyjątkowych warunkach- przed ekranami komputerów. Towarzyszyła nam książka A. Cholewińskiej-Szkolik "Herbatka u Promyka...". Wraz z jej bohaterem podróżowaliśmy na latającym dywanie. Pozwoliliśmy, aby poniosła nas wyobraźnia! Mama synowi, brat siostrze- każdy mógł wyczarować dla innego członka rodziny wymarzony dywan! Cieszymy się z miłego udziału naszych Igraszkowiczów! Kolejne spotkanie, również on-line, 25.06. Zapisy w bibliotece! Będziemy bawić się wraz z Głodomorkiem z najnowszej książki Doroty Geller. Przygotujcie coś smakowitego do zjedzenia na zakończenie Igraszek, bo niejednemu pocieknie ślinka!

 

Wznawiamy zajęcia dla rodzin z dziećmi! W "Książkowych Igraszkach" będzie można wziąć udział poprzez SKYPE, bez logowania. Aby wziąć udział w zajęciach należy:

  •  zapisać rodzinę telefonicznie (32 447 10 06) lub pisząc do nas na naszym profilu na FB
  • na swoim telefonie lub komputerze wgrać program SKYPE, przygotować dzieci do tego, jak będzie wyglądać wideokonferencja na SKYPE
  • 28.05.2020 o 16:20 kliknąć w link (https://join.skype.com/i6udrCy1keXv) i dołączyć do spotkania (nie trzeba włączać kamerki, choć będzie to mile widziane:))

W miarę możliwości prosimy o przygotowanie papieru, kredek, mazaków oraz ulubione/czytane ostatnio książki.

 Wymagany jest udział przynajmniej jednej osoby dorosłej, która współpracując z prowadzącym spotkanie bibliotekarzem, będzie czuwać nad bezpieczeństwem dzieci w domu oraz wraz z dziećmi weźmie udział w proponowanych aktywnościach. Zapraszamy do wspólnej zabawy w tych wyjątkowych warunkach ;)

 

 

 

 

Link do spotkania: https://join.skype.com/duOWQ18UJtpR

Prosimy dołączyć jako gość, bez logowania na SKYPE.

Będziemy bawić się wraz z Głodomorkiem z najnowszej książki Doroty Geller. Przygotujcie coś smakowitego do zjedzenia na zakończenie Igraszek, bo niejednemu pocieknie ślinka!

Drodzy Czytelnicy: mali i duzi

Jak informowaliśmy w komunikacie, wszystkie zajęcia i warsztaty (również cykliczne spotkania "Książkowe Igraszki") są zawieszone. Mamy nadzieję, że gdy minie zagrożenie, zobaczymy Was znowu! W tym szczególnym czasie zachęcamy do wspólnego, rodzinnego czytania w domu! Zapraszamy na nasz profil na FACEBOOK. Udostępniajcie pod tym samym postem Wasze zdjęcia z rodzinnych igraszek z książką:) Pokażcie nam, co robicie w domu, aby razem dobrze się bawić. Zachęcamy do udziału wszystkie rodziny z dziećmi! Zaglądnijcie na naszą stronę (zakładka Książkowe Igraszki oraz Oddział dla dzieci).

 Znajdują się tam relacje z naszych dotychczasowych spotkań w Bibliotece: "Książkowych Igraszek" oraz lekcji bibliotecznych. Może znajdziecie tam inspiracje. Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.