Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Na najbliższe zajęcia czytelniczo-zabawowe zapraszamy 2 i 30 maja oraz 13 czerwca. 16.05 i 27.06 spotkania nie odbędą się. Zachęcamy dzieci w wraz z opiekunami do wspólnej zabawy.

W pierwszym wiosennym miesiącu tego roku, spotkaliśmy się dwa razy na co dwutygodniowych zajęciach czytelniczo-zabawowych. Początkiem miesiąca królowało zabawa. Dzieci poznawały a rodzice przypominali sobie stare, śląskie graczki. Maluchy przy pomocy rodziców wykonały swoje własne zabawki zręcznościowe. Były zabawy pobudzające zmysł dotyku i historia o królewnie, która któregoś dnia ot tak pojawiła się na placu zabaw. W pierwszy dzień wiosny stroiliśmy pączkujące gałązki i bawiliśmy się wiosennymi wierszykami. Na koniec, dzięki kolorowej chuście, każdy maluch mógł się poczuć jak rozkwitający pączek. W ten sposób upłynął już rok od pierwszych zajęć Książkowe Igraszki. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które uczestniczyły w naszych spotkaniach. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na zajęcia w kwietniu (4.04 i 18.04).

 

Początkiem roku zaprosiliśmy na rodzinne czytanie 12 miesiączków. Królowała baśń oraz zabawy z czterema porami roku. Najmłodsi wraz z rodziną stworzyli kalendarze z sekretnymi okienkami. Jak sądzicie, co się za nimi kryło? Na następne zabawy i głośne czytanie zapraszamy 7 lutego.

 

W lutym na Książkowych Igraszkach zaprosiliśmy do biblioteki Czarodziejki Most. Przybył do nas wraz z książką Danuty Geller oraz kolorową chustą. Wspólnie przebiegaliśmy pod tą magiczną konstrukcją Nie zabrakło rysowania z esów-floresów i uśmiechnięte układanki. Na następne Igraszki zapraszamy 7 i 21 marca o 16:30.

A tak igraliśmy w grudniu! Była literacka wigilijka z bożonarodzeniowymi historiami. Na między biblioteczne regały spadły też przedziwne płatki śniegu, a aby ustroić choinkę, trzeba było wcielić się w zmęczonego elfa czy roztańczonego renifera. Pod koniec miesiąca pośród nowej dawki wciągających opowieści, tworzyliśmy karciane obrazki. Na następne Książkowe Igraszki zapraszamy 10 i 24 stycznia, jak zawsze o 16:30.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.